USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

94 361 23 60

Media o nas

Listopad 2014

2014-12-16 15:18:25

Auto Expert 11/2014
„Firma NordGlass zadbała, by konstrukcja nowych szyb w Cadillacu była zbliżona pod względem grubości do oryginałów. W efekcie szyby składają się z 5 warstw szkła różnej grubości (3, 4, 5 i 10 mm) połączonych metodą laminacji. Brzegi szyb dodatkowo zabezpieczone zostały otuliną poliuretanową nakładaną w komorze ciśnieniowej.Auto Service Manager 11/2014
„(…) Wymiana szyby czołowej jest więc niezwykle istotna – znaczenie ma materiał z jakiego jest wykonana, użyta chemia montażowa, jak i sam sposób wykonania usługi. „Musimy podjąć decyzję zarówno, jeśli chodzi o zakup samej szyby, jak i miejsca, w którym dokonamy wymiany. Te dwa elementy są tak samo istotne dla bezpieczeństwa i komfortu użytkowania samochodu.” – zaznacza ekspert z firmy NordGlass.”

Auto Service Manager 11/2014
„(…) Z punktu widzenia klienta zabieg hydrofobizacji jest wart rozważenia z uwagi na relatywnie niewysoką cenę oraz krótki czas realizacji usługi. W serwisach NordGlass znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową w zaledwie pół godziny.”

Infomarket 11/2014
„Sytuacje awaryjne w podróży najczęściej spotykają nas w najmniej oczekiwanym momencie. Jedną z nich jest uszkodzenie szyby czołowej powstałe na skutek wypadku lub uderzenia kamieni wydobywających się spod kół pędzących aut. Znacznie łatwiej będzie nam zachować zimną krew i podjąć właściwe działania, gdy pod ręką będziemy mieli aplikację mobilną NordGlass. Istnieje przynajmniej kilka powodów, dla których właściciele smartfonów z systemem operacyjnym Android powinni pobrać ją ze strony www.nordglass.pl, w Appstore lub w Google Play.”

W akcji 5/2014
„(…) Skoro mowa o przygotowaniach, muszę wspomnieć o naszych patronach, którzy wierząc w nasze przedsięwzięcie, wsparli nad finansowo. Głównym sponsorem została firma NordGlass (…).”

Rzeczpospolita 28.11.2014
Obecność firmy NordGlass w rankingu Lista 2000 Polskich Przedsiębiorstw i Eksporterów.

Głos Koszaliński 25.11.2014
„Głęboka czerń lakieru karoserii, prawie 6 m długości i 2 m wysokości, waga powyżej 3 ton i nowe, identyczne z oryginalnymi pancerne szyby wykonane przez firmę NordGlass – tym wyróżnia się obecnie jeden z najbardziej znanych samochodów w historii Polski – Cadillac 355D Fleetwood Special sprowadzony do kraju w 1935 roku specjalnie dla marszałka Józefa Piłsudskiego.”

Głos Szczeciński 25.11.2014
„Wyzwanie wyprodukowania szyb idealnie odzwierciedlających pierwotnie zamontowane podjęła firma NordGlass z Koszalina, wiodący europejski producent i serwisant szyb do aut. Zadanie nie było łatwe, ponieważ szyby kuloodporne to bardzo zaawansowane technicznie konstrukcje, podlegające dokładnie określonym normom technicznym.”

Głos Pomorza 25.11.2014
„(…) Aby były najlepszej jakości, ważne jest osiągnięcie największej wytrzymałości, przy możliwie najmniejszej grubości szkła. NordGlass zadbał o spełnienie wszystkich wymogów, zarówno zachowania wysokiej klasy szyb, jak również wymiarów zbliżonych do oryginałów. Cała rekonstrukcja zakończyła się pod koniec października br.”

Extra Galicja 14.11.2014
„(…) Aplikacja NordGlass i w tym przypadku przyjdzie nam z pomocą. Użytkownicy rozwiązania mogą bowiem szybko odnaleźć m.in. fachowe porady na temat wyposażenia auta, zawartości apteczki, sprawdzić możliwość bezgotówkowej naprawy, ale także odświeżyć sobie podstawowe zasady resuscytacji. (…)”

Extra Kielce 06.11.2014
„(…) Warto podkreślić, że dzięki temu znacząco zmniejszy się również potrzeba używania wycieraczek samochodowych. Wybiegając w przyszłość mogę zapewnić, że w okresie przymrozków zabieg przeprowadzany w serwisach NordGlass w znaczący sposób ułatwia oczyszczanie zaszronionych szyb.” – wskazuje ekspert z największej ogólnopolskiej sieci wymiany i naprawy szyb samochodowych.”

Extra Korso 06.11.2014
„W polepszeniu komfortu jazdy nieoceniony okaże się oferowany w salonach NordGlass zabieg hydrofobizacji. Możemy zdziwić się, jak wielką „zobaczymy” różnicę w przejrzystości szyb po wykonaniu usługi.”

Głos Koszaliński 12.11.2014
„(…) 22 – liczba inwestorów, którzy zakupili grunt na terenie Podstrefy „Koszalin”. Są to: NordGlass II Sp. z o.o. (…).”

Gazeta Ubezpieczeniowa 28.11.2014
„(…) Idealnym uzupełnieniem tej oferty jest ubezpieczenie szyb, które gwarantuje szybką i bezgotówkową naprawę lub wymianę uszkodzonej szyby w sieci warsztatów NordGlass.”


Czytaj więcej...

Październik 2014

2014-11-17 19:33:53

Rzeczpospolita 28.10.2014
Firma NordGlass została uwzględniona w prestiżowym zestawieniu dziennika Rzeczpospolita – Lista 2000 Polskich Przedsiębiorstw i Eksporterów.Extra Korso 16.10.2014
„(…) Znacznie łatwiej będzie nam zachować zimną krew i podjąć właściwe działania, gdy pod ręką będziemy mieli aplikację mobilną NordGlass. (…) Tego typu wskazówki i podpowiedzi z pewnością ułatwią życie każdemu właścicielowi „czterech kółek”.”

Flota Auto Biznes 9/2014

„(…) Do rozrastającej się sieci punktów firmy NordGlass dołączył nowy serwis w Poznaniu. Naprawa oraz wymian szyb czołowych, hydrofobizacja, a także wymiana wycieraczek to tylko niektóre usługi, które można wykonać przy ul. Ostrowskiej 328 w stolicy Wielkopolski. (…)”

Głos Koszaliński 21.10.2014
„Usługę hydrofobizacji można zamówić w serwisach NordGlass – koszalińskiej firmy, która jest potentantem w produkcji i naprawie szyb samochodowych. (…) Jak zapewniają serwisanci NordGlass, powłoka na szybie jest odporna na ścieranie i mycie, również w myjniach samochodowych. (…)”

Głos Pomorza 21.10.2014
„Usługę hydrofobizacji można zamówić w serwisach NordGlass – koszalińskiej firmy, która jest potentantem w produkcji i naprawie szyb samochodowych. Nałożenie powłoki hydrofobowej na przednią szybę trwa ok. pół godziny. Koszt tej usługi wynosi 50zł.”

Głos Szczeciński 21.10.2014
„Usługę hydrofobizacji można zamówić w serwisach NordGlass – koszalińskiej firmy, która jest potentantem w produkcji i naprawie szyb samochodowych. (…) Dobrze nałożona na szybę powłoka hydrofobowa powinna wytrzymać okres eksploatacji 12 miesięcy lub też do 10 tys. przejechanych kilometrów (do 60 tys. km na szybach bocznych).”

Kurier Warszawski 11/2014
„Dla Czytelników „Kuriera Warszawskiego” firma NordGlass ufundowała 5 kuponów na zabieg hydrofobizacji szyb samochodowych – każdy o wartości 50zł. (…)”

Oleśniczanin 01.10.2014
„(…) Hydrofobizacja jest warta rozważenia również z uwagi na atrakcyjną cenę oraz krótki czas realizacji usługi. W serwisach NordGlass, znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową w zaledwie pół godziny.”

Przegląd Pożarniczy 9/2014
„(…) Każdy z nas wrócił z tej wyprawy przepełniony satysfakcją z przeżytej przygody. Gdyby nie pomoc i wsparcie pomorskiego komendanta wojewódzkiego PSP, firm NordGlass (…), nasze marzenia o Mont Blanc pozostałyby tylko marzeniami. Szczerze dziękujemy.”

Życie Powiatu na Mazowszu 23.10.2014
„(…) Aplikacja NordGlass i w tym wypadku przyjdzie nam z pomocą. Użytkownicy rozwiązania, mogą bowiem szybko odnaleźć m.in. fachowe porady na temat wyposażenia auta, zawartości apteczki, sprawdzić możliwość bezgotówkowej naprawy, ale także odświeżyć sobie podstawowe zasady resuscytacji. (…)”

Dziennik Elbląski 27.10.2014
„Niestety w praktyce okazuje się, że często nie pamiętamy o wszystkich kwestiach. Aplikacja NordGlass i w tym przypadku przyjdzie nam z pomocą. (…)”

Gazeta Finansowa 31.10.2014
„Wskazując elementy zapewniające bezpieczeństwo w samochodzie, najczęściej wymieniamy poduszki powietrzne, pasy bezpieczeństwa i kilogramy metalu osłaniające pasażerów ze wszystkich stron. Myśląc zaś o szybach, często nie zdajemy sobie sprawy, że ta „niewidoczna” powierzchnia ma również bardzo znaczący udział w ochronie podróżujących. O tym, jak wielki wpływ na bezpieczeństwo ma jakość szyb i technika ich montażu, można się przekonać, śledząc wyniki licznych badań i testów. (…) Autor jest ekspertem firmy NordGlass.”


Czytaj więcej...

Wrzesień 2014

2014-11-14 13:16:08

Auto Moto Serwis 8/2014
„(…) W sieciach warsztatowych organizowanych przez producentów skupione są warsztaty specjalizujące się w wymianie szyb (NordGlass, Pilkington) (…).”

Dobry Znak 21.08-04.09.2014
„Zagadka historyczna. (…) Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy tym razem pięć kuponów na zabieg hydrofobizacji, które można wykorzystać w serwisach NordGlass.”

Dziennik Elbląski 18.09.2014
„(…) W serwisach NordGlass zabieg hydrofobizacji. Możemy zdziwić się, jak wielką „zobaczymy” różnicę w przejrzystości szyb po wykonaniu usługi. (…) W serwisach NordGlass, znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową w zaledwie pół godziny. (…)”

Gazeta Częstochowska
„(…) Zabieg hydrofobizacji jest wart rozważenia również z uwagi na atrakcyjną cenę oraz krótki czas realizacji usługi. W serwisach NordGlass, znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową zaledwie w pół godziny. (…)”

Gazeta Lubuska 09.09.2014
„(…) Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, (…) sprawdziła, czy Polacy dbaja o stan szyb w swoich samochodach. (…) Obecnie technika pozwala skutecznie naprawiać drobne odpryski zanim powiększą się one do rozmiarów, przy których będzie konieczna wymiana.(…)”

Kurier Warszawski 10/2014
„Dla Czytelników „Kuriera Warszawskiego” firma NordGlass ufundowała 5 kuponów na zabieg hydrofobizacji szyb samochodowych – każdy o wartości 50zł. (…)”

Panorama Legnicka 30.09.2014
„(…) W polepszeniu komfortu jazdy nieoceniony okaże się oferowany w salonach NordGlass zabieg hydrofobizacji. Wspólnie z tą firmą przygotowaliśmy dla Was cztery kupony na takie, darmowe zabiegi dla Waszych samochodów! (…)”

Panorama Wałbrzyska 30.09.2014
„Na bezpłatną powłokę hydrofobową w salonie NordGlass. Niezależnie od pory roku szyby samochodowe powinny być w nienagannym stanie. Na przełomie lata i jesieni widoczność dodatkowo utrudniają pierwsze intensywne deszcze. (…)”

Polish Market 5/2014
„(…) Among Polish entrepreneurs the significant investors last year included Paula Trans, Nordglass, GrupaAzotyZakładyAzotowePuławy, ValdiCeramika, (…).”

Polska Dziennik Zachodni 04.09.2014
„(…) Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, (…) sprawdziła, czy Polacy dbaja o stan szyb w swoich samochodach. (…) Obecnie technika pozwala skutecznie naprawiać drobne odpryski zanim powiększą się one do rozmiarów, przy których będzie konieczna wymiana.(…)”

Polska Gazeta Wrocławska 13.09.2014
„Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, wspólnie z ośrodkiem badawczym Millward Brown SMG/KRS, sprawdziła czy Polacy dbają o stan szyb w swoich samochodach. (…) Naprawa małego pęknięcia może nas uchronić przed większym wydatkiem, który wiąże się z wymianą całej szyby. (…)”

Tygodnik Dzierżoniowski 09.09.2014
„Niezależnie od pory roku szyby samochodowe powinny być w nienagannym stanie. (…)
W polepszeniu komfortu jazdy nieoceniony okaże się oferowany w salonach NordGlass zabieg hydrofobizacji. (…)”

Czytaj więcej...
Zobacz wszystkie aktualności

Serwis nordglass.pl wykorzystuje pliki cookies w celach: utrzymania sesji Użytkownika (po zalogowaniu się), zapamiętania ustawień prezentacji produktów i przeglądania produktów, zapamiętania zawartości koszyka, zapisania informacji o nowych odwiedzinach, częstotliwości przeglądania i nabywania produktów. Administratorem danych jest NordGlass Sp. z o.o z siedzibą w (75-211) Koszalinie, przy ul. Bohaterów Warszawy 11. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych z wykorzystaniem cookies jest uzasadniony interes administratora (art. 6 ust.1 lit. (f) RODO) polegający na bieżącym nadzorze nad sposobem korzystania przez użytkowników z serwisu internetowego administratora, zainteresowaniem użytkowników określonymi produktami oraz na wyselekcjonowaniu treści oferowanych do zapoznanie się na stronach w nordmaster.pl. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Przez dalsze korzystanie, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, z serwisu nordmaster.pl, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce przez administratora.

Przejdź dalej