Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Media o nas

Wrzesień 2014

2014-12-16 15:28:28

Auto Moto Serwis 8/2014
„(…) W sieciach warsztatowych organizowanych przez producentów skupione są warsztaty specjalizujące się w wymianie szyb (NordGlass, Pilkington) (…).”Dobry Znak 21.08-04.09.2014
„Zagadka historyczna. (…) Wśród autorów prawidłowych odpowiedzi wylosujemy tym razem pięć kuponów na zabieg hydrofobizacji, które można wykorzystać w serwisach NordGlass.”

Dziennik Elbląski 18.09.2014
„(…) W serwisach NordGlass zabieg hydrofobizacji. Możemy zdziwić się, jak wielką „zobaczymy” różnicę w przejrzystości szyb po wykonaniu usługi. (…) W serwisach NordGlass, znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową w zaledwie pół godziny. (…)”

Gazeta Częstochowska
„(…) Zabieg hydrofobizacji jest wart rozważenia również z uwagi na atrakcyjną cenę oraz krótki czas realizacji usługi. W serwisach NordGlass, znajdujących się na terenie całego kraju, szyba zostanie pokryta warstwą hydrofobową zaledwie w pół godziny. (…)”

Gazeta Lubuska 09.09.2014
„(…) Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, (…) sprawdziła, czy Polacy dbaja o stan szyb w swoich samochodach. (…) Obecnie technika pozwala skutecznie naprawiać drobne odpryski zanim powiększą się one do rozmiarów, przy których będzie konieczna wymiana.(…)”

Kurier Warszawski 10/2014
„Dla Czytelników „Kuriera Warszawskiego” firma NordGlass ufundowała 5 kuponów na zabieg hydrofobizacji szyb samochodowych – każdy o wartości 50zł. (…)”

Panorama Legnicka 30.09.2014
„(…) W polepszeniu komfortu jazdy nieoceniony okaże się oferowany w salonach NordGlass zabieg hydrofobizacji. Wspólnie z tą firmą przygotowaliśmy dla Was cztery kupony na takie, darmowe zabiegi dla Waszych samochodów! (…)”

Panorama Wałbrzyska 30.09.2014
„Na bezpłatną powłokę hydrofobową w salonie NordGlass. Niezależnie od pory roku szyby samochodowe powinny być w nienagannym stanie. Na przełomie lata i jesieni widoczność dodatkowo utrudniają pierwsze intensywne deszcze. (…)”

Polish Market 5/2014
„(…) Among Polish entrepreneurs the significant investors last year included Paula Trans, Nordglass, GrupaAzotyZakładyAzotowePuławy, ValdiCeramika, (…).”

Polska Dziennik Zachodni 04.09.2014
„(…) Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, (…) sprawdziła, czy Polacy dbaja o stan szyb w swoich samochodach. (…) Obecnie technika pozwala skutecznie naprawiać drobne odpryski zanim powiększą się one do rozmiarów, przy których będzie konieczna wymiana.(…)”

Polska Gazeta Wrocławska 13.09.2014
„Polska sieć serwisowa naprawy i wymiany szyb czołowych NordGlass, wspólnie z ośrodkiem badawczym Millward Brown SMG/KRS, sprawdziła czy Polacy dbają o stan szyb w swoich samochodach. (…) Naprawa małego pęknięcia może nas uchronić przed większym wydatkiem, który wiąże się z wymianą całej szyby. (…)”

Tygodnik Dzierżoniowski 09.09.2014
„Niezależnie od pory roku szyby samochodowe powinny być w nienagannym stanie. (…)
W polepszeniu komfortu jazdy nieoceniony okaże się oferowany w salonach NordGlass zabieg hydrofobizacji. (…)”