Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Fabryki

Przewaga poprzez jakość i technologię.

Posiadamy dwie fabryki tj. w Koszalinie i Słupsku, w których produkowane są szyby do ponad 1150 najpopularniejszych w Europie typów pojazdów. Za pomocą nowoczesnego parku maszynowego i specjalistycznego oprogramowania jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające projekty, zarówno w zakresie kształtu szyby, jak i wzorów nadruku.

Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie realizować zamówienia zarówno na wielkie serie szyb do popularnych marek samochodów, jak i bardzo krótkie serie do modeli niszowych lub prototypowych, co pozwoliło nam stać się atrakcyjnym Partnerem Biznesowym dla wielu Klientów w całej Europie.

NordGlass to marka należąca do grupy AGC, jednego ze światowych liderów branży szyb samochodowych. Firma AGC Automotive posiada zakłady produkcyjne na całym świecie. Szyby marki AGC są produkowane we współpracy z liderem na rynku producentów oryginalnego wyposażenia i rozprowadzane do dealerów zajmujących się sprzedażą części zamiennych, hurtowników oraz sieci montażowych działających na trzech kontynentach: w Europie, Ameryce Północnej i Azji (w Japonii).