Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Wyprzedzając ADAS

2018-05-16 09:33:41

Jednym z największych wyzwań stojących przed naszą branżą w 2016 r. był szybki rozwój ADAS ( tzw. Zaawansowanych Systemów Wspomagania Kierowcy) w nowych modelach aut. Jako lider na rynku pierwotnym tzw. OEM, poczyniliśmy ogromne starania i inwestycje, aby odpowiedzieć na te zmiany i przygotować się na dalszy rozwój ADAS w tym m.in. przyszłość związaną z pojawieniem się autonomicznych pojazdów.

Przednie szyby pojazdów odgrywają istotną rolę w wielu rozwiązaniach stosowanych w ramach ADAS, takich jak kamera i system pola widzenia kierowców LiDAR (Light Detecting and Ranging) znajdujących się tuż za przednią szybą.

Specyfikacje jakościowe dla obszaru kamery montowanej w samochodach, w których stosuje się szyby AGC dla rynku wtórnego są zgodne z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami dla sprzętu oryginalnego (OE). Montując szyby AGC, ma się pewność, że oferuje się klientom wysokiej jakości produkt z
apewniający bezpieczeństwo użytkowania. Po wymianie szyby kamera wymaga kalibracji. Informacje dotyczące typu wymaganej kalibracji znajdziecie Państwo już wkrótce na naszej stronie internetowej.

W kolejnych wydaniach niniejszego biuletynu będziemy przedstawiać kolejne kroki, jakie podejmujemy w celu ustanowienia nowych procedur i standardów jakości zapewniających zgodność z ADAS. Zapraszamy do lektury!