Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

W drodze po zwycięstwo z NordGlass !

2018-05-16 09:33:41

Wielkimi krokami zbliża się piąta runda tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 60. Rajd Wisły. Jedną z 38. załóg zamierzających rywalizować o zwycięstwo jest Gryc Racing Team w składzie Tomasz Gryc i Przemysław Zawada, która wystartuje w odnowionym po wypadku, m.in. dzięki naszemu wsparciu, Mitsubishi Lancer EVO IX. Zapraszamy również do strefy serwisowej na nasze stoisko.


Zespół Gryc Racing Team doskonale radzi sobie podczas tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. W poprzedniej rundzie rozgrywanej w stolicy Podkarpacia – 23. Rajdzie Rzeszowskim, duet Tomasz Gryc i Przemysław Zawada osiągnął swój życiowy wynik, zajmując podczas obu dni zawodów pozycję lidera w klasie 3. Cel na nadchodzący 60. Rajd Wisły to uzyskanie jak najlepszej lokaty, minimum - to utrzymanie pozycji osiągniętej w poprzednich zmaganiach. Niezwykle trudna trasa wymaga od rajdowców przygotowania na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia dla efektów rywalizacji jest niezawodny sprzęt, którego każdy element musi działać bez najmniejszego zarzutu. Zniszczony podczas wypadku Mitsubishi Lancer EVO IX mógł zostać odnowiony między innymi dzięki naszemu wsparciu. Doceniając zaangażowanie i wyniki sportowców, wspieramy ich nie po raz pierwszy - przekazując załodze Gryc Racing Team m.in. wysokiej klasy szyby samochodowe.
Już w najbliższy weekend zespół Tomka Gryca będzie miał okazję po raz kolejny wykorzystać maksimum możliwości zarówno swoich, jak i odrestaurowanego samochodu. Na miejscu w strefie serwisowej, zlokalizowanej w kompleksie Zagroń w Istebnej pojawi się również nasze stoisko, gdzie będzie można zdobyć promocyjny bon na wymianę szyb samochodowych, a także inne atrakcyjne nagrody.