Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Sukcesy wspieranego przez NordGlass Gryc Racing Team podczas 23. Rajdu Rzeszowskiego

2018-05-16 09:33:41

Nieco ponad 550 kilometrów liczyła trasa 23. Rajdu Rzeszowskiego. W ciągu dwóch dni rywalizacji rozegrano 11 odcinków specjalnych o łącznej długości 163 kilometrów. W czwartej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i Rajdowych Mistrzostw Słowacji udział wzięła załoga Tomasz Gryc – Przemysław Zawada.

Klip podsumowujący start załogi Tomka Gryca w 23. Rajdzie Rzeszowskim.


Duet w Mitsubishi Lancerze EVO IX, wyposażonego w szyby NordGlass uzyskał w stolicy Podkarpacia swój życiowy wynik, którym jest piąte miejsce w klasyfikacji generalnej RSMP oraz druga pozycja w klasyfikacji generalnej słowackiego czempionatu. Załoga Gryc Racing Team, zajmując podczas obu dni zawodów drugą pozycję w klasie 3, utrzymała po 23. Rajdzie Rzeszowskim pozycję lidera punktacji tej kategorii.

"Jestem bardzo szczęśliwy z życiowego wyniku, który udało nam się osiągnąć w 23. Rajdzie Rzeszowskim. Mitsubishi Lancer Evo IX przez całe zawody spisywał się praktycznie bez zarzutu. Wynik ten dedykuje naszym Partnerom, w tym firmie NordGlass. Ich wsparcie okazało się nieocenione”. - komentuje Tomasz Gryc "Czekamy już z niecierpliwością na piątą rundę krajowego czempionatu, którą będzie 60. Rajd Wisły rozegrany w dniach 5-7 września." - dodaje Przemysław Zawada

Jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć w akcji Gryc Racing Team w odnowionym po wypadku Mitsubishi Lancerze EVO IX, możecie powrócić do tych emocjonujących chwil oglądając klip podsumowujący start załogi Tomka Gryca w 23. Rajdzie Rzeszowskim.