Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Słupscy strażacy na szczycie marzeń dzięki wsparciu NordGlass !

2018-05-16 09:33:41

Pięciu strażaków z Państwowej Straży Pożarnej w Słupsku w sierpniu tego roku wyruszyli na Mont Blanc, szczyt położony w Alpach na granicy Francji i Włoch. Do wspinaczki podchodzili od poniedziałku, ale dopiero w czwartek zdobyli szczyt.

NordGlass na Mont Blanc


Kiedy na dole panowała piękna letnia pogoda, w górach szalały śnieżyce i wiał silny wiatr. Warunki pogodowe i złe samopoczucie spowodowane nadmierną wysokością przyczyniły się do tego, że po niebezpiecznej drodze, na Dachu Europy stanęło trzech z pięciu uczestników wyprawy. Słupszczanie zaznaczają, że zorganizowanie podróży nie byłoby możliwe bez wsparcia, jakie grupa dostała od sponsorów. Firma NordGlass przekazała fundusze na dwa profesjonalne namioty, w których podróżnicy mogli odpocząć po wyczerpującej wspinaczce. Jak mówi jeden z uczestników wyprawy: „Już wcześniej mieliśmy przyjemność współpracować podczas specjalnych akcji promujących bezpieczeństwo na drodze - stąd wiedzieliśmy, że firma jest solidna i chętnie angażuje się w inicjatywy społeczne promujące bezpieczeństwo. Bliskie są nam również podobne idee. Jako strażacy troszczymy się o bezpieczeństwo mieszkańców w razie nieprzewidzianych sytuacji, a NordGlass dba o bezpieczeństwo kierowców na drogach.”
Wspólna pasja i cele połączyły drogi pięciu słupskich strażaków – alpinistów, którzy z pewnością nie poprzestaną na zdobyciu Mont Blanc. Wsparcie sponsorów, takich jak nasza firma ma być dla nich dodatkową motywacją do dalszych działań.