Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

NordGlass w biegu po obiady dla dzieci

2018-05-16 09:33:41

16 września na obiekcie „Bałtyk” w Koszalinie odbył się 3. PKO Bieg Charytatywny „Pomagamy z każdym krokiem”. W wydarzeniu już po raz kolejny wzięła udział firma NordGlass, która często angażuje się w akcje dobroczynne pomagając najbardziej potrzebującym.

W tym roku naszą firmę reprezentowało aż sześć pięcioosobowych drużyn, które z wielkim zaangażowaniem przyłączyły się do zmagań w charytatywnym biegu sztafetowym.

Zadaniem uczestników było pokonanie jak największej ilości okrążeń w ciągu jednej godziny. Było o co walczyć, bowiem jedno pełne okrążenie to jeden obiad dla dziecka z ubogiej rodziny. Zaangażowanie i wytrwałość naszych zawodników skończyła się pokonaniem aż 190 okrążeń stadionu, a tym samym „wybieganiem” takiej właśnie liczby obiadów dla potrzebujących dzieci. Wysiłek i inicjatywa pracowników NordGlass spotkały się z bardzo dużym uznaniem w firmie, co w efekcie zaowocowało podjęciem decyzji o sfinansowaniu dodatkowych 190 obiadów przez naszą firmę.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom biegu zaangażowania i wysiłku w szczytnym celu, które przełożyły się na 380 obiadów dla niedożywionych dzieci. Jednocześnie jesteśmy dumni z każdego reprezentanta, który przyczynił się do osiągnięcia tego wspaniałego wyniku.