Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

NordGlass na torze, czyli wyścig po marzenia

2018-05-16 09:33:41

Gdyby żużel strzelający spod kół motocykla Emila Grøndala trafił w szybę samochodu, mielibyśmy sporo roboty. Tory są jednak odpowiednio zabezpieczone, a my podjęliśmy się w ostatnim czasie wsparcia kariery obiecującego duńskiego żużlowca.

Emil

Zobacz film - Bjarne Pedersen & Emil Grøndal 2014


18-letni Emil Grøndal zaczął ścigać się już w wieku 7 lat. Sportowiec podkreśla, że speedway od zawsze był jego marzeniem i wierzy, że sezon 2014 będzie tym, w którym szczególnie będzie miał okazję zaprezentować swój talent. Wyzwania czekają go aż w trzech różnych rozgrywkach.

Młody Duńczyk, którego wspieramy, w ojczyźnie reprezentuje kluby Holstebro i Silkeborg. Emil Grøndal jest także członkiem narodowej kadry U21, z którą zdobył wicemistrzostwo świata juniorów i srebrny medal turnieju o Złote Trofeum dla młodych żużlowców. Dodatkowo, właśnie podpisał otwarty kontrakt z Polonią Bydgoszcz, w której zamierza walczyć o występy na polskich stadionach i najważniejsze trofea w polskiej lidze.

Emil mierzy wysoko – jego celem jest zdobycie mistrzostwa świata. Osiągnięcie takiego wyniku nie jest możliwe bez wyczerpujących treningów i ciężkiej pracy. Sukcesu nie uda się również uzyskać bez pomocy profesjonalnego zespołu i sponsorów. Współpraca z firmą NordGlass ma pozwolić mu uwierzyć, że sportowe marzenia mają szansę się spełnić. Tacy ludzie jak Emil imponują nam siłą charakteru i konsekwentnym dążeniem do celu - stąd na pewno warto, byśmy towarzyszyli mu w drodze, która prowadzi na szczyt.