Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Lider gotowy do walki

2018-05-16 09:33:41

Wspierany przez firmę NordGlass rajdowy zespół Gryc Racing Team rozpoczyna dziś zmagania w Rajdzie Nadwiślańskim, szóstej i zarazem przedostatniej odsłonie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tomasz Gryc i pilot Przemysław Zawada zapowiadają twardą walkę o obronę pozycji lidera punktacji klasy 3.


Rozpoczynający się superoesem na ulicach Puław rajd debiutuje w kalendarzu tegorocznych zmagań. „Nikomu nieznane odcinki specjalne na Lubelszczyźnie stanowią z pewnością ciekawe ożywienie i mająca w większości rajdów kluczowe znaczenie znajomość trasy i specyfiki zawodów nie znajdzie tu zastosowania.” – mówi Tomasz Gryc, dodając: „Rywalizacja wkracza w decydującą fazę i każdy z naszych konkurentów jest doświadczonym i szybkim zawodnikiem, przez co walka z pewnością będzie bardzo wyrównana i zacięta."
W ramach intensywnych przygotowań, zespół pokonał ponad 150 kilometrów testowych, przygotowując w swoim Mitsubishi Lancerze specjalną bazę nastawów zawieszenia na różne rodzaje nawierzchni i zmienne warunki atmosferyczne. „Jako liderzy klasy 3 musimy wykazać maksymalną koncentrację, aby odnieść sukces końcowy - zwyciężyć w klasyfikacji generalnej klasy 3 na koniec tegorocznego sezonu rajdowego. Nie będziemy kalkulować, pojedziemy na 100% od samego początku." – zdecydowanie zapowiada Przymysław Zawada.
Mocno trzymamy kciuki za naszych zawodników!