Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Gryc Racing Team o krok od tytułu !

2018-05-16 09:33:41

Wspierany przez NordGlass rajdowy Gryc Racing Team nie zwalnia tempa! Dzięki świetnemu występowi podczas zakończonego w niedzielę Rajdu Nadwiślańskiego, Tomasz Gryc i Przemysław Zawada umocnili się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej w klasie 3 i przed ostatnią rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski są o krok o mistrzowskiego tytułu!

Rajd Nadwiślański


Załoga N-grupowego Mitsubishi Lancera EVO IX zameldowała się na mecie z drugim czasem w klasie 3 i siódmym rezultatem w klasyfikacji generalnej. „To solidny wynik, z którego jesteśmy zadowoleni.” – powiedział po zakończeniu rajdu Tomasz Gryc, co potwierdził Przemysław Zawada: „Rajd Nawiślański zaliczymy do udanych. Cenne punkty zdobyte w Puławach pozwalają nam na spokojniejszą jazdę podczas ostatniej rundy RSMP – Rajdu Dolnośląskiego.”
Dobry rezultat na mecie udało się osiągnąć pomimo drobnych przeciwności – Tomasz Gryc tuż przed startem rajdu zerwał włókno mięśnia w prawej nodze, a Przemysław Zawada zmagał się z przeziębieniem. Dodatkowo na początku rajdu zawodnikom nie sprzyjała aura. „Pierwszego dnia pogoda była zmienna, straciliśmy cenny czas do lidera naszej klasy z powodu niewłaściwego doboru ogumienia. Strata do pierwszego miejsca w klasie 3 była na tyle duża, że pogoń nie miała sensu, dlatego na drugim etapie postanowiliśmy bawić kibiców bardzo widowiskową jazdą.”
Trzymamy kciuki za naszych zawodników, aby również podczas 24. Rajdu Dolnośląskiego mogli cieszyć kibiców efektowną jazdą, a po jego zakończeniu wznieśli mistrzowski puchar!