Infolinia

801 181 181

USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Czwarty serwis NordGlass w Poznaniu !

2018-05-16 09:33:41

Właścicieli czterech kółek z Wielkopolski z pewnością ucieszy wiadomość, że w sierpniu działalność rozpoczął czwarty serwis NordGlass w Poznaniu. Nowo otwarta filia franczyzowa firmy NordGlass, zlokalizowana przy ul. Ostrowskiej 328 w Poznaniu znajduje się na terenie centrum motoryzacyjnego Motomarket, w dzielnicy Nowe Miasto.


Nowy punkt serwisowy oferuje naprawę i wymianę uszkodzonej szyby, hydrofobizację, a także wymianę wycieraczek - w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych praktycznie wszystkich marek, modeli i roczników. Wyspecjalizowani pracownicy serwisu NordGlass w Poznaniu gotowi są pomóc kierowcom przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 18:00 i w sobotę od 8:00 do 14:00. Nowa wielkopolska placówka naprawy i wymiany szyb samochodowych - jak każda filia NordGlass –udziela bezterminowej gwarancji na wszystkie wykonywane usługi. Dodatkowo nowo otwarty poznański punkt firmy NordGlass oferuje pełen zakres likwidacji szkód szybowych zgłaszanych przez klientów firm ubezpieczeniowych.
Najwygodniejszym sposobem na umówienie montażu lub naprawy szyby - w tym także w ramach likwidacji szkody z ubezpieczenia - jest kontakt z ogólnopolską infolinią NordGlass: 801 181 181 lub zamówienie rozmowy z konsultantem za pośrednictwem strony www.nordglass.pl.