USZKODZONA SZYBA?

Zgłoś problem!

Lub zadzwoń

801 181 181

Aktualności

Wystartowała Jesienna Promocja na szyby AGC !

2017-11-20 13:32:13

Wprowadziliśmy promocyjne ceny na wybrane szyby AGC. Szczegóły promocji dostępne w Netstore w zakładce PROMO oraz u opiekuna klienta.
Ale to nie wszystko ! Dodatkowo uczestnikom programu NordMaster za każdą szybę czołową AGC zakupioną w listopadzie naliczamy aż 40 diamentów !!!

Rewolucja motoryzacyjna

2017-11-20 13:33:55

AGC przygotowuje się na nową generację elektrycznych, połączonych z internetem i kontrolowanych przez komputer pojazdów pełnych różnych funkcji. Wystarczy dodać do tego najnowsze rozwiązania w zakresie sztucznej inteligencji, autonomicznej jazdy i wspólnej mobilności, a można zrozumieć, dlaczego rynek motoryzacyjny staje przed perspektywą całkowitego zaburzenia w ciągu kolejnych 5–10 lat.
AGC reaguje na to wyzwanie poprzez opracowywanie nowych rodzajów szkła. Najwcześniejsze zmiany obejmą opracowanie szkła o wyższej wydajności energetycznej, lepszej izolacji akustycznej, charakteryzującego się zmienną przepuszczalnością światła, integrującego wszystkie rodzaje anten, które jednocześnie jest cieńsze i lżejsze, dzięki czemu można je stosować w szerszej gamie pojazdów.

Jeżeli chodzi o wnętrze pojazdu, AGC dostrzega również potrzebę zastosowania bardziej funkcjonalnego szkła do ekranów i wyświetlaczy pokładowych oraz większą rolę interaktywnych ekranów dotykowych. Precyzyjne ramy czasowe wprowadzania tych wszystkich rozwiązań nie są jeszcze znane, jednak jedno jest pewne: nowe projekty produktów szklanych odegrają ważną rolę w samochodach jutra połączonych z internetem.
Czytaj więcej...

Zakrzywione szkło osłonowe AGC dla najlepszych

2017-11-20 13:35:41

We wrześniu firma AGC ogłosiła, że jej zakrzywione szkło osłonowe do wyświetlaczy ekranów dotykowych będzie stosowane w nowym luksusowym Audi A8. Będzie to pierwszy samochód na świecie, w którym zostaną one zastosowane .
Kokpit Audi A8 będzie wyposażony w dwa ekrany dotykowe. Szkło osłonowe AGC zostanie zastosowane w górnym wyświetlaczu – dużym i łagodnie zakrzywionym, o przekątnej 25,6 cm, obsługującym system nawigacji i systemy informacyjno-rozrywkowe. Ten zakrzywiony ekran doskonale współgra z eleganckim, jednolitym projektem deski rozdzielczej oraz zapewnia optymalną widoczność informacji.

Szkło AGC zostanie również zastosowane w dolnym ekranie dotykowym służącym do obsługi systemu. W obu ekranach zastosowano najnowszą cienką optyczną powłokę i technologię ograniczającą odblaski i widoczność odcisków palców.
Czytaj więcej...
Zobacz wszystkie aktualności